CoinCola ücretleri

İşlem, çekim ve transfer ücretleri bir arada.

İşlem ücretleri

P2P işlemleri

Mevcut bir P2P teklifiyle alım veya satım yapın
Ücretsiz
İşlem ücreti (teklif yayınlayan kullanıcılar için)İşlem tutarı üzerinden hesaplanır ve emir tamamlandıktan sonra tahsil edilir
Fiat Teklifi0.70%
HEDIYE TEKLIFI4.00%

Spot işlemleri

İşlem ücreti
0.1%

Takas edilen tutar üzerinden hesaplanır

Marjin işlemleri

İşlem ücreti
0.1%
Borçlanma faizi — uzun pozisyon
0.0042% / saat
Borçlanma faizi — kısa pozisyon
0.0021% / saat

Borçlanma faizi saatlik olarak alınır. Bir saatin herhangi bir kısmı tam saat olarak sayılır.

Promosyonlu işlem oranları, ilgili promosyon koşullarına tabidir.

Teklif yayınla

Teklif yayınlamak ücretsizdir;

Teklifin görüntülenmesi için P2P cüzdanınızda minimum bir bakiye bulunması gerekmektedir;

Fiat Teklifi

İşlem ücreti

İşlem tutarı üzerinden hesaplanır ve emir tamamlandıktan sonra tahsil edilir

0.70%

Minimum P2P cüzdan bakiyesi

Kripto paraSatın almakSatmak
BTC
Bitcoin
0.005 BTC0.001 BTC
ETH
Ethereum
0.1 ETH0.05 ETH
USDT
Tether
120 USDT30 USDT
BCH
Bitcoin Cash
0.2 BCH0.1 BCH
LTC
Litecoin
1 LTC1 LTC
XRP
70 XRP70 XRP
GUSD
Gemini Dollar
120 GUSD30 GUSD
A
Vaulta
5 A5 A
DASH
Dash
0.7 DASH0.7 DASH
BTC
Bitcoin
Satın almak
0.005 BTC
Satmak
0.001 BTC
ETH
Ethereum
Satın almak
0.1 ETH
Satmak
0.05 ETH
USDT
Tether
Satın almak
120 USDT
Satmak
30 USDT
BCH
Bitcoin Cash
Satın almak
0.2 BCH
Satmak
0.1 BCH
LTC
Litecoin
Satın almak
1 LTC
Satmak
1 LTC
XRP
Satın almak
70 XRP
Satmak
70 XRP
GUSD
Gemini Dollar
Satın almak
120 GUSD
Satmak
30 GUSD
A
Vaulta
Satın almak
5 A
Satmak
5 A
DASH
Dash
Satın almak
0.7 DASH
Satmak
0.7 DASH

HEDIYE TEKLIFI

İşlem ücreti

İşlem tutarı üzerinden hesaplanır ve emir tamamlandıktan sonra tahsil edilir

4.00%

Minimum P2P cüzdan bakiyesi

Kripto paraSatın almakSatmak
BTC
Bitcoin
0.005 BTC0.005 BTC
USDT
Tether
120 USDT30 USDT
ETH
Ethereum
0.1 ETH0.05 ETH
BTC
Bitcoin
Satın almak
0.005 BTC
Satmak
0.005 BTC
USDT
Tether
Satın almak
120 USDT
Satmak
30 USDT
ETH
Ethereum
Satın almak
0.1 ETH
Satmak
0.05 ETH

Kripto para yatırma ve çekme

Kripto para yatırma

Ücretsiz

Çekim ücretleri

Çekim ücreti sabittir ve çekim tutarına göre değişmez.

Kripto paraAğÇekim ücreti
BTC
Bitcoin
Bitcoin
0.0001 BTC
ETH
Ethereum
Ethereum (ERC20)
0.00015 ETH
USDT
Tether
Tron (TRC20)Ethereum (ERC20)
2 USDT
BCH
Bitcoin Cash
Bitcoin Cash
0.0005 BCH
LTC
Litecoin
Litecoin
0.009 LTC
XRP
Ripple
0.25 XRP
GUSD
Gemini Dollar
Ethereum (ERC20)
5 GUSD
A
Vaulta
Vaulta
0.1 A
TRUMP
Trump
Solana
0.1 TRUMP
DASH
Dash
Dash
0.002 DASH
DOGE
Dogecoin
Dogecoin
4 DOGE
SOL
Solana
Solana
0.01 SOL
ADA
Cardano
Cardano
0.8 ADA
TRX
Tron
Tron (TRC20)
1 TRX
Kripto paraAğÇekim ücreti
WIF
dogwifhat
Solana
3 WIF
SHIB
Şiba Inu
Ethereum (ERC20)
278,850 SHIB
PEPE
Pepe
Ethereum (ERC20)
343,520 PEPE
LINK
Chainlink
Ethereum (ERC20)
0.26 LINK
UNI
Uniswap
Ethereum (ERC20)
0.46 UNI
USDC
USD Coin
Ethereum (ERC20)Solana
1 USDC
AAVE
Aave
Ethereum (ERC20)
0.018 AAVE
WLD
Worldcoin
Ethereum (ERC20)
2.81 WLD
TON
Toncoin
Toncoin
0.02 TON
DOT
Polkadot
Polkadot
0.08 DOT
XLM
Stellar Lumens
Stellar
0.01 XLM
NEAR
NEAR Protocol
NEAR
0.018 NEAR
WLFI
World Liberty Financial
Ethereum (ERC20)
20 WLFI
Kripto paraAğÇekim ücreti
BTC
Bitcoin
Bitcoin
0.0001 BTC
ETH
Ethereum
Ethereum (ERC20)
0.00015 ETH
USDT
Tether
Tron (TRC20)Ethereum (ERC20)
2 USDT
BCH
Bitcoin Cash
Bitcoin Cash
0.0005 BCH
LTC
Litecoin
Litecoin
0.009 LTC
XRP
Ripple
0.25 XRP
GUSD
Gemini Dollar
Ethereum (ERC20)
5 GUSD
A
Vaulta
Vaulta
0.1 A
TRUMP
Trump
Solana
0.1 TRUMP
DASH
Dash
Dash
0.002 DASH
DOGE
Dogecoin
Dogecoin
4 DOGE
SOL
Solana
Solana
0.01 SOL
ADA
Cardano
Cardano
0.8 ADA
TRX
Tron
Tron (TRC20)
1 TRX
WIF
dogwifhat
Solana
3 WIF
SHIB
Şiba Inu
Ethereum (ERC20)
278,850 SHIB
PEPE
Pepe
Ethereum (ERC20)
343,520 PEPE
LINK
Chainlink
Ethereum (ERC20)
0.26 LINK
UNI
Uniswap
Ethereum (ERC20)
0.46 UNI
USDC
USD Coin
Ethereum (ERC20)Solana
1 USDC
AAVE
Aave
Ethereum (ERC20)
0.018 AAVE
WLD
Worldcoin
Ethereum (ERC20)
2.81 WLD
TON
Toncoin
Toncoin
0.02 TON
DOT
Polkadot
Polkadot
0.08 DOT
XLM
Stellar Lumens
Stellar
0.01 XLM
NEAR
NEAR Protocol
NEAR
0.018 NEAR
WLFI
World Liberty Financial
Ethereum (ERC20)
20 WLFI
BTC
Bitcoin
Ağ
Bitcoin
Çekim ücreti
0.0001 BTC
ETH
Ethereum
Ağ
Ethereum (ERC20)
Çekim ücreti
0.00015 ETH
USDT
Tether
Ağ
Tron (TRC20)Ethereum (ERC20)
Çekim ücreti
2 USDT
BCH
Bitcoin Cash
Ağ
Bitcoin Cash
Çekim ücreti
0.0005 BCH
LTC
Litecoin
Ağ
Litecoin
Çekim ücreti
0.009 LTC
XRP
Ağ
Ripple
Çekim ücreti
0.25 XRP
GUSD
Gemini Dollar
Ağ
Ethereum (ERC20)
Çekim ücreti
5 GUSD
A
Vaulta
Ağ
Vaulta
Çekim ücreti
0.1 A
TRUMP
Trump
Ağ
Solana
Çekim ücreti
0.1 TRUMP
DASH
Dash
Ağ
Dash
Çekim ücreti
0.002 DASH
DOGE
Dogecoin
Ağ
Dogecoin
Çekim ücreti
4 DOGE
SOL
Solana
Ağ
Solana
Çekim ücreti
0.01 SOL
ADA
Cardano
Ağ
Cardano
Çekim ücreti
0.8 ADA
TRX
Tron
Ağ
Tron (TRC20)
Çekim ücreti
1 TRX
WIF
dogwifhat
Ağ
Solana
Çekim ücreti
3 WIF
SHIB
Şiba Inu
Ağ
Ethereum (ERC20)
Çekim ücreti
278,850 SHIB
PEPE
Pepe
Ağ
Ethereum (ERC20)
Çekim ücreti
343,520 PEPE
LINK
Chainlink
Ağ
Ethereum (ERC20)
Çekim ücreti
0.26 LINK
UNI
Uniswap
Ağ
Ethereum (ERC20)
Çekim ücreti
0.46 UNI
USDC
USD Coin
Ağ
Ethereum (ERC20)Solana
Çekim ücreti
1 USDC
AAVE
Aave
Ağ
Ethereum (ERC20)
Çekim ücreti
0.018 AAVE
WLD
Worldcoin
Ağ
Ethereum (ERC20)
Çekim ücreti
2.81 WLD
TON
Toncoin
Ağ
Toncoin
Çekim ücreti
0.02 TON
DOT
Polkadot
Ağ
Polkadot
Çekim ücreti
0.08 DOT
XLM
Stellar Lumens
Ağ
Stellar
Çekim ücreti
0.01 XLM
NEAR
NEAR Protocol
Ağ
NEAR
Çekim ücreti
0.018 NEAR
WLFI
World Liberty Financial
Ağ
Ethereum (ERC20)
Çekim ücreti
20 WLFI

Transferler

Kendi hesaplarınız arasında

P2P Hesabı / Spot Hesap

Ücretsiz

Dahili transfer ücretleri

Başka bir CoinCola kullanıcısına yapılan transferler aylık ücretsiz limit dahilinde ücretsizdir. Limiti aşan her transfer için ücret alınır.

Kripto paraAylık ücretsiz limitAşım ücreti
BTC
Bitcoin
0.05 BTC0.0001 BTC
ETH
Ethereum
0.5 ETH0.00015 ETH
USDT
Tether
1,500 USDT2 USDT
BCH
Bitcoin Cash
4 BCH0.0005 BCH
LTC
Litecoin
20 LTC0.009 LTC
XRP
2,000 XRP0.25 XRP
GUSD
Gemini Dollar
1,500 GUSD5 GUSD
A
Vaulta
3,000 A0.1 A
TRUMP
Trump
40 TRUMP0.1 TRUMP
DASH
Dash
20 DASH0.002 DASH
DOGE
Dogecoin
4,000 DOGE4 DOGE
SOL
Solana
8 SOL0.01 SOL
ADA
Cardano
2,000 ADA0.8 ADA
TRX
Tron
8,000 TRX1 TRX
Kripto paraAylık ücretsiz limitAşım ücreti
WIF
dogwifhat
500 WIF3 WIF
SHIB
Şiba Inu
65,000,000 SHIB278,850 SHIB
PEPE
Pepe
80,000,000 PEPE343,520 PEPE
LINK
Chainlink
80 LINK0.26 LINK
UNI
Uniswap
140 UNI0.46 UNI
USDC
USD Coin
1,500 USDC1 USDC
AAVE
Aave
6 AAVE0.018 AAVE
WLD
Worldcoin
850 WLD2.81 WLD
TON
Toncoin
300 TON0.02 TON
DOT
Polkadot
200 DOT0.08 DOT
XLM
Stellar Lumens
3,800 XLM0.01 XLM
NEAR
NEAR Protocol
350 NEAR0.018 NEAR
WLFI
World Liberty Financial
5,000 WLFI20 WLFI
Kripto paraAylık ücretsiz limitAşım ücreti
BTC
Bitcoin
0.05 BTC0.0001 BTC
ETH
Ethereum
0.5 ETH0.00015 ETH
USDT
Tether
1,500 USDT2 USDT
BCH
Bitcoin Cash
4 BCH0.0005 BCH
LTC
Litecoin
20 LTC0.009 LTC
XRP
2,000 XRP0.25 XRP
GUSD
Gemini Dollar
1,500 GUSD5 GUSD
A
Vaulta
3,000 A0.1 A
TRUMP
Trump
40 TRUMP0.1 TRUMP
DASH
Dash
20 DASH0.002 DASH
DOGE
Dogecoin
4,000 DOGE4 DOGE
SOL
Solana
8 SOL0.01 SOL
ADA
Cardano
2,000 ADA0.8 ADA
TRX
Tron
8,000 TRX1 TRX
WIF
dogwifhat
500 WIF3 WIF
SHIB
Şiba Inu
65,000,000 SHIB278,850 SHIB
PEPE
Pepe
80,000,000 PEPE343,520 PEPE
LINK
Chainlink
80 LINK0.26 LINK
UNI
Uniswap
140 UNI0.46 UNI
USDC
USD Coin
1,500 USDC1 USDC
AAVE
Aave
6 AAVE0.018 AAVE
WLD
Worldcoin
850 WLD2.81 WLD
TON
Toncoin
300 TON0.02 TON
DOT
Polkadot
200 DOT0.08 DOT
XLM
Stellar Lumens
3,800 XLM0.01 XLM
NEAR
NEAR Protocol
350 NEAR0.018 NEAR
WLFI
World Liberty Financial
5,000 WLFI20 WLFI
BTC
Bitcoin
Aylık ücretsiz limit
0.05 BTC
Aşım ücreti
0.0001 BTC
ETH
Ethereum
Aylık ücretsiz limit
0.5 ETH
Aşım ücreti
0.00015 ETH
USDT
Tether
Aylık ücretsiz limit
1,500 USDT
Aşım ücreti
2 USDT
BCH
Bitcoin Cash
Aylık ücretsiz limit
4 BCH
Aşım ücreti
0.0005 BCH
LTC
Litecoin
Aylık ücretsiz limit
20 LTC
Aşım ücreti
0.009 LTC
XRP
Aylık ücretsiz limit
2,000 XRP
Aşım ücreti
0.25 XRP
GUSD
Gemini Dollar
Aylık ücretsiz limit
1,500 GUSD
Aşım ücreti
5 GUSD
A
Vaulta
Aylık ücretsiz limit
3,000 A
Aşım ücreti
0.1 A
TRUMP
Trump
Aylık ücretsiz limit
40 TRUMP
Aşım ücreti
0.1 TRUMP
DASH
Dash
Aylık ücretsiz limit
20 DASH
Aşım ücreti
0.002 DASH
DOGE
Dogecoin
Aylık ücretsiz limit
4,000 DOGE
Aşım ücreti
4 DOGE
SOL
Solana
Aylık ücretsiz limit
8 SOL
Aşım ücreti
0.01 SOL
ADA
Cardano
Aylık ücretsiz limit
2,000 ADA
Aşım ücreti
0.8 ADA
TRX
Tron
Aylık ücretsiz limit
8,000 TRX
Aşım ücreti
1 TRX
WIF
dogwifhat
Aylık ücretsiz limit
500 WIF
Aşım ücreti
3 WIF
SHIB
Şiba Inu
Aylık ücretsiz limit
65,000,000 SHIB
Aşım ücreti
278,850 SHIB
PEPE
Pepe
Aylık ücretsiz limit
80,000,000 PEPE
Aşım ücreti
343,520 PEPE
LINK
Chainlink
Aylık ücretsiz limit
80 LINK
Aşım ücreti
0.26 LINK
UNI
Uniswap
Aylık ücretsiz limit
140 UNI
Aşım ücreti
0.46 UNI
USDC
USD Coin
Aylık ücretsiz limit
1,500 USDC
Aşım ücreti
1 USDC
AAVE
Aave
Aylık ücretsiz limit
6 AAVE
Aşım ücreti
0.018 AAVE
WLD
Worldcoin
Aylık ücretsiz limit
850 WLD
Aşım ücreti
2.81 WLD
TON
Toncoin
Aylık ücretsiz limit
300 TON
Aşım ücreti
0.02 TON
DOT
Polkadot
Aylık ücretsiz limit
200 DOT
Aşım ücreti
0.08 DOT
XLM
Stellar Lumens
Aylık ücretsiz limit
3,800 XLM
Aşım ücreti
0.01 XLM
NEAR
NEAR Protocol
Aylık ücretsiz limit
350 NEAR
Aşım ücreti
0.018 NEAR
WLFI
World Liberty Financial
Aylık ücretsiz limit
5,000 WLFI
Aşım ücreti
20 WLFI

Fiat ücretleri

Nijerya nairası (NGN)

Yatırma ücreti
200 NGN

İşlem başına sabit ücret

Çekim ücreti
200 NGN

İşlem başına sabit ücret

İade ücreti
1.5%

Maksimum ücret: 2,000 NGN

Kenya şilini (KES)

Yatırma ücreti
1.6%
Çekim ücreti
1%
Minimum yatırma tutarı
100 KES