Opłaty CoinCola

Opłaty za handel, wypłaty i przelewy w jednym miejscu.

Opłaty transakcyjne

Handel P2P

Kupuj lub sprzedawaj przy użyciu istniejącej oferty P2P
Bezpłatnie
Opłata transakcyjna (dla użytkowników publikujących oferty)Naliczana od kwoty transakcji po zakończeniu zlecenia
Oferta Fiata0.70%
OFERTA KARTY4.00%

Handel spot

Opłata transakcyjna
0.1%

Obliczana od wymienianej kwoty

Handel z dźwignią

Opłata transakcyjna
0.1%
Odsetki od pożyczki — pozycja długa
0.0042% / godz.
Odsetki od pożyczki — pozycja krótka
0.0021% / godz.

Odsetki od pożyczki są naliczane co godzinę. Każda rozpoczęta godzina jest liczona jako pełna godzina.

Promocyjne stawki transakcyjne obowiązują zgodnie z warunkami danej promocji.

Opublikuj ofertę

Zamieszczenie oferty jest bezpłatne;

Aby oferta została wyświetlona, ​​w Twoim portfelu P2P wymagane jest minimalne saldo;

Oferta Fiata

Opłata transakcyjna

Naliczana od kwoty transakcji po zakończeniu zlecenia

0.70%

Minimalne saldo portfela P2P

KryptowalutaKupićSprzedać
BTC
Bitcoin
0.005 BTC0.001 BTC
ETH
Ethereum
0.1 ETH0.05 ETH
USDT
Tether
120 USDT30 USDT
BCH
Bitcoin Cash
0.2 BCH0.1 BCH
LTC
Litecoin
1 LTC1 LTC
XRP
70 XRP70 XRP
GUSD
Gemini Dollar
120 GUSD30 GUSD
A
Vaulta
5 A5 A
DASH
Dash
0.7 DASH0.7 DASH
BTC
Bitcoin
Kupić
0.005 BTC
Sprzedać
0.001 BTC
ETH
Ethereum
Kupić
0.1 ETH
Sprzedać
0.05 ETH
USDT
Tether
Kupić
120 USDT
Sprzedać
30 USDT
BCH
Bitcoin Cash
Kupić
0.2 BCH
Sprzedać
0.1 BCH
LTC
Litecoin
Kupić
1 LTC
Sprzedać
1 LTC
XRP
Kupić
70 XRP
Sprzedać
70 XRP
GUSD
Gemini Dollar
Kupić
120 GUSD
Sprzedać
30 GUSD
A
Vaulta
Kupić
5 A
Sprzedać
5 A
DASH
Dash
Kupić
0.7 DASH
Sprzedać
0.7 DASH

OFERTA KARTY

Opłata transakcyjna

Naliczana od kwoty transakcji po zakończeniu zlecenia

4.00%

Minimalne saldo portfela P2P

KryptowalutaKupićSprzedać
BTC
Bitcoin
0.005 BTC0.005 BTC
USDT
Tether
120 USDT30 USDT
ETH
Ethereum
0.1 ETH0.05 ETH
BTC
Bitcoin
Kupić
0.005 BTC
Sprzedać
0.005 BTC
USDT
Tether
Kupić
120 USDT
Sprzedać
30 USDT
ETH
Ethereum
Kupić
0.1 ETH
Sprzedać
0.05 ETH

Wpłaty i wypłaty kryptowalut

Wpłaty kryptowalut

Bezpłatnie

Opłaty za wypłatę

Opłata za wypłatę jest stała i nie zależy od jej kwoty.

KryptowalutaSiećOpłata za wypłatę
BTC
Bitcoin
Bitcoin
0.0001 BTC
ETH
Ethereum
Ethereum (ERC20)
0.00015 ETH
USDT
Tether
Tron (TRC20)Ethereum (ERC20)
2 USDT
BCH
Bitcoin Cash
Bitcoin Cash
0.0005 BCH
LTC
Litecoin
Litecoin
0.009 LTC
XRP
Ripple
0.25 XRP
GUSD
Gemini Dollar
Ethereum (ERC20)
5 GUSD
A
Vaulta
Vaulta
0.1 A
TRUMP
Trump
Solana
0.1 TRUMP
DASH
Dash
Dash
0.002 DASH
DOGE
Dogecoin
Dogecoin
4 DOGE
SOL
Solana
Solana
0.01 SOL
ADA
Cardano
Cardano
0.8 ADA
TRX
Tron
Tron (TRC20)
1 TRX
KryptowalutaSiećOpłata za wypłatę
WIF
dogwifhat
Solana
3 WIF
SHIB
Shiba Inu
Ethereum (ERC20)
278,850 SHIB
PEPE
Pepe
Ethereum (ERC20)
343,520 PEPE
LINK
Chainlink
Ethereum (ERC20)
0.26 LINK
UNI
Uniswap
Ethereum (ERC20)
0.46 UNI
USDC
USD Coin
Ethereum (ERC20)Solana
1 USDC
AAVE
Aave
Ethereum (ERC20)
0.018 AAVE
WLD
Worldcoin
Ethereum (ERC20)
2.81 WLD
TON
Toncoin
Toncoin
0.02 TON
DOT
Polkadot
Polkadot
0.08 DOT
XLM
Stellar Lumens
Stellar
0.01 XLM
NEAR
Protokół NEAR
NEAR
0.018 NEAR
WLFI
World Liberty Financial
Ethereum (ERC20)
20 WLFI
KryptowalutaSiećOpłata za wypłatę
BTC
Bitcoin
Bitcoin
0.0001 BTC
ETH
Ethereum
Ethereum (ERC20)
0.00015 ETH
USDT
Tether
Tron (TRC20)Ethereum (ERC20)
2 USDT
BCH
Bitcoin Cash
Bitcoin Cash
0.0005 BCH
LTC
Litecoin
Litecoin
0.009 LTC
XRP
Ripple
0.25 XRP
GUSD
Gemini Dollar
Ethereum (ERC20)
5 GUSD
A
Vaulta
Vaulta
0.1 A
TRUMP
Trump
Solana
0.1 TRUMP
DASH
Dash
Dash
0.002 DASH
DOGE
Dogecoin
Dogecoin
4 DOGE
SOL
Solana
Solana
0.01 SOL
ADA
Cardano
Cardano
0.8 ADA
TRX
Tron
Tron (TRC20)
1 TRX
WIF
dogwifhat
Solana
3 WIF
SHIB
Shiba Inu
Ethereum (ERC20)
278,850 SHIB
PEPE
Pepe
Ethereum (ERC20)
343,520 PEPE
LINK
Chainlink
Ethereum (ERC20)
0.26 LINK
UNI
Uniswap
Ethereum (ERC20)
0.46 UNI
USDC
USD Coin
Ethereum (ERC20)Solana
1 USDC
AAVE
Aave
Ethereum (ERC20)
0.018 AAVE
WLD
Worldcoin
Ethereum (ERC20)
2.81 WLD
TON
Toncoin
Toncoin
0.02 TON
DOT
Polkadot
Polkadot
0.08 DOT
XLM
Stellar Lumens
Stellar
0.01 XLM
NEAR
Protokół NEAR
NEAR
0.018 NEAR
WLFI
World Liberty Financial
Ethereum (ERC20)
20 WLFI
BTC
Bitcoin
Sieć
Bitcoin
Opłata za wypłatę
0.0001 BTC
ETH
Ethereum
Sieć
Ethereum (ERC20)
Opłata za wypłatę
0.00015 ETH
USDT
Tether
Sieć
Tron (TRC20)Ethereum (ERC20)
Opłata za wypłatę
2 USDT
BCH
Bitcoin Cash
Sieć
Bitcoin Cash
Opłata za wypłatę
0.0005 BCH
LTC
Litecoin
Sieć
Litecoin
Opłata za wypłatę
0.009 LTC
XRP
Sieć
Ripple
Opłata za wypłatę
0.25 XRP
GUSD
Gemini Dollar
Sieć
Ethereum (ERC20)
Opłata za wypłatę
5 GUSD
A
Vaulta
Sieć
Vaulta
Opłata za wypłatę
0.1 A
TRUMP
Trump
Sieć
Solana
Opłata za wypłatę
0.1 TRUMP
DASH
Dash
Sieć
Dash
Opłata za wypłatę
0.002 DASH
DOGE
Dogecoin
Sieć
Dogecoin
Opłata za wypłatę
4 DOGE
SOL
Solana
Sieć
Solana
Opłata za wypłatę
0.01 SOL
ADA
Cardano
Sieć
Cardano
Opłata za wypłatę
0.8 ADA
TRX
Tron
Sieć
Tron (TRC20)
Opłata za wypłatę
1 TRX
WIF
dogwifhat
Sieć
Solana
Opłata za wypłatę
3 WIF
SHIB
Shiba Inu
Sieć
Ethereum (ERC20)
Opłata za wypłatę
278,850 SHIB
PEPE
Pepe
Sieć
Ethereum (ERC20)
Opłata za wypłatę
343,520 PEPE
LINK
Chainlink
Sieć
Ethereum (ERC20)
Opłata za wypłatę
0.26 LINK
UNI
Uniswap
Sieć
Ethereum (ERC20)
Opłata za wypłatę
0.46 UNI
USDC
USD Coin
Sieć
Ethereum (ERC20)Solana
Opłata za wypłatę
1 USDC
AAVE
Aave
Sieć
Ethereum (ERC20)
Opłata za wypłatę
0.018 AAVE
WLD
Worldcoin
Sieć
Ethereum (ERC20)
Opłata za wypłatę
2.81 WLD
TON
Toncoin
Sieć
Toncoin
Opłata za wypłatę
0.02 TON
DOT
Polkadot
Sieć
Polkadot
Opłata za wypłatę
0.08 DOT
XLM
Stellar Lumens
Sieć
Stellar
Opłata za wypłatę
0.01 XLM
NEAR
Protokół NEAR
Sieć
NEAR
Opłata za wypłatę
0.018 NEAR
WLFI
World Liberty Financial
Sieć
Ethereum (ERC20)
Opłata za wypłatę
20 WLFI

Przelewy

Między własnymi kontami

Konto P2P / Konto Spot

Bezpłatnie

Opłaty za przelewy wewnętrzne

Przelewy do innych użytkowników CoinCola są bezpłatne w ramach miesięcznego limitu. Każdy przelew ponad limit podlega opłacie.

KryptowalutaMiesięczny bezpłatny limitOpłata za przekroczenie limitu
BTC
Bitcoin
0.05 BTC0.0001 BTC
ETH
Ethereum
0.5 ETH0.00015 ETH
USDT
Tether
1,500 USDT2 USDT
BCH
Bitcoin Cash
4 BCH0.0005 BCH
LTC
Litecoin
20 LTC0.009 LTC
XRP
2,000 XRP0.25 XRP
GUSD
Gemini Dollar
1,500 GUSD5 GUSD
A
Vaulta
3,000 A0.1 A
TRUMP
Trump
40 TRUMP0.1 TRUMP
DASH
Dash
20 DASH0.002 DASH
DOGE
Dogecoin
4,000 DOGE4 DOGE
SOL
Solana
8 SOL0.01 SOL
ADA
Cardano
2,000 ADA0.8 ADA
TRX
Tron
8,000 TRX1 TRX
KryptowalutaMiesięczny bezpłatny limitOpłata za przekroczenie limitu
WIF
dogwifhat
500 WIF3 WIF
SHIB
Shiba Inu
65,000,000 SHIB278,850 SHIB
PEPE
Pepe
80,000,000 PEPE343,520 PEPE
LINK
Chainlink
80 LINK0.26 LINK
UNI
Uniswap
140 UNI0.46 UNI
USDC
USD Coin
1,500 USDC1 USDC
AAVE
Aave
6 AAVE0.018 AAVE
WLD
Worldcoin
850 WLD2.81 WLD
TON
Toncoin
300 TON0.02 TON
DOT
Polkadot
200 DOT0.08 DOT
XLM
Stellar Lumens
3,800 XLM0.01 XLM
NEAR
Protokół NEAR
350 NEAR0.018 NEAR
WLFI
World Liberty Financial
5,000 WLFI20 WLFI
KryptowalutaMiesięczny bezpłatny limitOpłata za przekroczenie limitu
BTC
Bitcoin
0.05 BTC0.0001 BTC
ETH
Ethereum
0.5 ETH0.00015 ETH
USDT
Tether
1,500 USDT2 USDT
BCH
Bitcoin Cash
4 BCH0.0005 BCH
LTC
Litecoin
20 LTC0.009 LTC
XRP
2,000 XRP0.25 XRP
GUSD
Gemini Dollar
1,500 GUSD5 GUSD
A
Vaulta
3,000 A0.1 A
TRUMP
Trump
40 TRUMP0.1 TRUMP
DASH
Dash
20 DASH0.002 DASH
DOGE
Dogecoin
4,000 DOGE4 DOGE
SOL
Solana
8 SOL0.01 SOL
ADA
Cardano
2,000 ADA0.8 ADA
TRX
Tron
8,000 TRX1 TRX
WIF
dogwifhat
500 WIF3 WIF
SHIB
Shiba Inu
65,000,000 SHIB278,850 SHIB
PEPE
Pepe
80,000,000 PEPE343,520 PEPE
LINK
Chainlink
80 LINK0.26 LINK
UNI
Uniswap
140 UNI0.46 UNI
USDC
USD Coin
1,500 USDC1 USDC
AAVE
Aave
6 AAVE0.018 AAVE
WLD
Worldcoin
850 WLD2.81 WLD
TON
Toncoin
300 TON0.02 TON
DOT
Polkadot
200 DOT0.08 DOT
XLM
Stellar Lumens
3,800 XLM0.01 XLM
NEAR
Protokół NEAR
350 NEAR0.018 NEAR
WLFI
World Liberty Financial
5,000 WLFI20 WLFI
BTC
Bitcoin
Miesięczny bezpłatny limit
0.05 BTC
Opłata za przekroczenie limitu
0.0001 BTC
ETH
Ethereum
Miesięczny bezpłatny limit
0.5 ETH
Opłata za przekroczenie limitu
0.00015 ETH
USDT
Tether
Miesięczny bezpłatny limit
1,500 USDT
Opłata za przekroczenie limitu
2 USDT
BCH
Bitcoin Cash
Miesięczny bezpłatny limit
4 BCH
Opłata za przekroczenie limitu
0.0005 BCH
LTC
Litecoin
Miesięczny bezpłatny limit
20 LTC
Opłata za przekroczenie limitu
0.009 LTC
XRP
Miesięczny bezpłatny limit
2,000 XRP
Opłata za przekroczenie limitu
0.25 XRP
GUSD
Gemini Dollar
Miesięczny bezpłatny limit
1,500 GUSD
Opłata za przekroczenie limitu
5 GUSD
A
Vaulta
Miesięczny bezpłatny limit
3,000 A
Opłata za przekroczenie limitu
0.1 A
TRUMP
Trump
Miesięczny bezpłatny limit
40 TRUMP
Opłata za przekroczenie limitu
0.1 TRUMP
DASH
Dash
Miesięczny bezpłatny limit
20 DASH
Opłata za przekroczenie limitu
0.002 DASH
DOGE
Dogecoin
Miesięczny bezpłatny limit
4,000 DOGE
Opłata za przekroczenie limitu
4 DOGE
SOL
Solana
Miesięczny bezpłatny limit
8 SOL
Opłata za przekroczenie limitu
0.01 SOL
ADA
Cardano
Miesięczny bezpłatny limit
2,000 ADA
Opłata za przekroczenie limitu
0.8 ADA
TRX
Tron
Miesięczny bezpłatny limit
8,000 TRX
Opłata za przekroczenie limitu
1 TRX
WIF
dogwifhat
Miesięczny bezpłatny limit
500 WIF
Opłata za przekroczenie limitu
3 WIF
SHIB
Shiba Inu
Miesięczny bezpłatny limit
65,000,000 SHIB
Opłata za przekroczenie limitu
278,850 SHIB
PEPE
Pepe
Miesięczny bezpłatny limit
80,000,000 PEPE
Opłata za przekroczenie limitu
343,520 PEPE
LINK
Chainlink
Miesięczny bezpłatny limit
80 LINK
Opłata za przekroczenie limitu
0.26 LINK
UNI
Uniswap
Miesięczny bezpłatny limit
140 UNI
Opłata za przekroczenie limitu
0.46 UNI
USDC
USD Coin
Miesięczny bezpłatny limit
1,500 USDC
Opłata za przekroczenie limitu
1 USDC
AAVE
Aave
Miesięczny bezpłatny limit
6 AAVE
Opłata za przekroczenie limitu
0.018 AAVE
WLD
Worldcoin
Miesięczny bezpłatny limit
850 WLD
Opłata za przekroczenie limitu
2.81 WLD
TON
Toncoin
Miesięczny bezpłatny limit
300 TON
Opłata za przekroczenie limitu
0.02 TON
DOT
Polkadot
Miesięczny bezpłatny limit
200 DOT
Opłata za przekroczenie limitu
0.08 DOT
XLM
Stellar Lumens
Miesięczny bezpłatny limit
3,800 XLM
Opłata za przekroczenie limitu
0.01 XLM
NEAR
Protokół NEAR
Miesięczny bezpłatny limit
350 NEAR
Opłata za przekroczenie limitu
0.018 NEAR
WLFI
World Liberty Financial
Miesięczny bezpłatny limit
5,000 WLFI
Opłata za przekroczenie limitu
20 WLFI

Opłaty w walutach fiducjarnych

Nigeryjska naira (NGN)

Opłata za wpłatę
200 NGN

Stała opłata za transakcję

Opłata za wypłatę
200 NGN

Stała opłata za transakcję

Opłata za zwrot
1.5%

Maksymalna opłata: 2,000 NGN

Szyling kenijski (KES)

Opłata za wpłatę
1.6%
Opłata za wypłatę
1%
Minimalna wpłata
100 KES